Vila

Vybavení

Nadstandardní vila nabízí veškerý komfort, který si pro vaši dovolenou můžete představit. Vila je plně klimatizovaná, její rozloha činí 225 m2 a pozemek se rozkládá na 1800m2. Vila je situována přímo u kanálu, ke kterému je přístup přes molo. Z mola lze chytat ryby a pozorovat vodní želvy. Ze všech stran zahrady vás obklopí mnoho palem a exotické zeleně. Ve vile jsou 3 ložnice, dvě koupelny vč. toalet, 2 obývací části, které jsou propojené s jídelnou a kuchyní, dále je zde garáž pro dva vozy a vrata na dálkové ovládání. V domě je dále prádelna vybavená pračkou a sušičkou, vše k volnému použití. V garáži pak najdete slunečník, plážovou ledničku, dvě křesla na pláž a dvě jízdní kola.

Obývací pokoj

Celému domu vévodí velký otevřený prostor, kde se nachází dvě obývákové části. V jedné je velká kožená rozkládací sedačka (možno použít jako přistýlka pro 7. osobu ve vile zdarma nebo pro až 2 děti) a polohovací dvoukřeslo, TV s úhlopříčkou 102 cm. Ve druhé obyvákové části je menší sedačka a křeslo a odsud můžete sledovat DVD nebo hrát hry na x-boxu a to vše přes TV s úhlopříčkou 140 cm. Z obou dvou části je přímý vstup k bazénu. Dále se zde nachází snídaňový kout a jídelní kout pro 6 osob. Celý prostor je rozdělen velkou kuchyni. Po celé vile je možné připojení na internet pomocí wifi zdarma.

Kuchyně

Je plně kompletně zařízena elektrospotřebiči: mikrovlnná trouba, trouba 4x vařič, myčka nádobí, toaster, kávovar, ohřívač vody, lednice s mrazákem, ledovačem, filtrovanou vodou a kompletní vybavení-talíře, hrnce, příbory, skleničky, mixérem, naprosto vše co je potřeba ke kvalitnímu vaření, drtič odpadků atd.

Terasa, bazén

Toto je nejpříjemnější část domu, kde budete trávit nejvíce času. Je zde pohodlné sezení pro 6 osob, gril, 4 lehátka na opalování. Bazén a whirpool jsou ohřívané solárním panelem. Bazén má velikost 10x4 m a hloubku 120 až 180 cm. Veškeré okolí bazénu a celá zahrada domu je uměle zavlažována dle potřeby, takže se budete neustále cítit jako v opravdovém tropickém ráji a vše okolo vás bude vždy krásně zelené a zdravé.

Ostatní vybavení domu

Tepelné čerpadlo, studna, solární ohřev vody, vrata na dálkové ovládání, protihurikánové rolety, zavlažovací systém zahrady, sluneční rolety oken, internet.